AMBC Staphorst Header

Bestuur/commissies

 

Dagelijks bestuur
VacantVoorzitter
Henk SchraSecretaris06-12268452bestuur@ambc-staphorst.nl
Henk HarkePenningmeester06-54798927bestuur@ambc-staphorst.nl
Bestuur
Herma Harke2e penningmeester06-16848063
Harm DunnikWegrace06-45250336wegrace@ambc-staphorst.nl
Martin de WitteCross06-31294659cross@ambc-staphorst.nl
Peter de WitteGrasbaan06-55808795grasbaan@ambc-staphorst.nl
Klaas TiemensCatering06-47864988
Klaas Jan SlagerOff Road06-30653749offroad@ambc-staphorst.nl
Ernie MusschePR / Webmaster06-18547979
Catering evenementen commissie
Klaas TiemensHenk de Boer
Jan TroostJohan Visscher
Rosalie StegemanArjan Schra
Katinka TimmermanHenk v.d. Haar
Jan BrandTessa Troost
Catering kantine commissie
Alwin BisschopMaurice Veijer
Henk de BoerWobby Witte
Klaas TiemensHarry Ubak
Shandro UbakDirk Kuiers
Arjan TiemensHenk Timmerman
Cross commissie
Martin de WitteJan de Witte
Henk BalderWim Lonsain
Harwin LierRene Geertman
Egbert KraleRonald Brakke
Carlo BrakkeHenk Kooiker
Klaas Hofstede
Grasbaan commissie
Peter de WitteAlbert de Boer
Klaas StegemanWillem Mussche
Klaas Brand
Off Road commissie
Klaas Jan SlagerKlaas Hofstede
Karl TimmermanJarno Slager
Henk LowijsRoel Hoeve
Nicklas BrakkeStefan Schra
Roel EngelEmiel Nooter
Olde Brommer commissie
Jan TiemensJohn Prins
Henk BalderAlbert Meesters
Sponsor commissie
Jan Witte06-27285891
Bert ten Hartog06-50890797
Henk Haasjes06-23546699
Roelof Bloemhof06-53202589
Toer commissie
Harm TimmermanMaurice Veijer
Klaas TimmermanErnie Mussche
Carlo VogelzangAlwin Bisschop
Wegrace commissie
Harm DunnikJohan Veijer
Erik NiemanMarco Tiemens
Albert Huls
Kas commissie
Klaas HofstedeGerrit Bisschop
Klaas Boessenkool
Materiaal beheer
Henk de Witte0522-462813
Technisch onderhoud
Peter de Witte06-55808795
Clubgebouw 't Wiede Gat
telefoonnummer0522-291195

Gebruik kantine
Indien bestuur- of commissieleden gebruik willen maken van de kantine dit van te voren graag even melden bij de kantinebeheerder Alwin Bisschop Tel. nr. 06-15254316

Toercommissie
De leden van de toercommissie zijn te bereiken door het hieronder geplaatste emailadres.
Mochten er vragen zijn aangaande de toerafdeling binnen de AMBC gebruik dan dit emailadres.
toer@ambc-staphorst.nl

Ledenadministratie AMBC Staphorst
Jan Compagner
Gemeenteweg 381-15
7951 PC STAPHORST

jan.compagner@telfort.nl