AMBC Staphorst Header

Bestuur/commissies

 

Dagelijks bestuur
Voorzitter - Bé Veen

bestuur@ambc-staphorst.nl0622691444
Secretaris - Henk Schrabestuur@ambc-staphorst.nl0612268452
Penningmeester - Henk Harkebestuur@ambc-staphorst.nl0654798927
Bestuur
Tweede penningmeester - Herma Harke0616848063
Wegrace - Vacantwegrace@ambc-staphorst.nl
Cross - Martin de Witte cross@ambc-staphorst.nl 0631294659
Grasbaan - Peter de Wittegrasbaan@ambc-staphorst.nl0655808795
Catering - Klaas Tiemens0647864988
Off Road - Klaas Jan Slageroffroad@ambc-staphorst.nl0630653749
Catering commissie
Klaas TiemensHenk de Boer
Jan TroostJohan Visscher
Rosalie StegemanArjan Schra
Katinka TimmermanHenk v.d. Haar
Jan BrandTessa Troost
Naomi Troost
Kantine commissie
Alwin BisschopMaurice Veijer
Henk de BoerWobby Witte
Klaas TiemensHarry Ubak
Shandro UbakDirk Kuiers
Arjan TiemensHenk Timmerman
Klaas VeijerHarwin Lier
Cross commissie
Martin de WitteJan de Witte
Henk KooikerWim Lonsain
Harwin LierKlaas Hofstede
Egbert KraleRonald Brakke
Carlo Brakke
Grasbaan commissie
Peter de WitteAlbert de Boer
Klaas BrandWillem Mussche
Wim LonsainRoel Engel
Harry Trompetter
Off Road commissie
Klaas Jan SlagerKlaas Hofstede
Karl TimmermanJarno Slager
Henk LowijsDylan Schra
Nicklas BrakkeStefan Schra
Arend LierEmiel Nooter
Roelof Tippe
Olde Brommer commissie
Dik ToersenHenk Buiter
Henk Balder
Oldtimercommissie
Eppie KuijersRoel Tiemens
Sponsor commissie
Jan Witte0627285891
Bert ten Hartog06-50890797
Henk Haasjes06-23546699
Roelof Bloemhof06-53202589
Bertil Klaassen06-14000211
Toer commissie
Harm TimmermanBert-Jan Redder
Klaas TimmermanErnie Mussche
Pieter Bloemhof
Wegrace commissie
Albert HulsJohan Veijer
Erik NiemanMarco Tiemens
Kas commissie
Henk HaasjesRoelof Tippe
Jan Harke
Materiaal beheer
Henk de Witte0522-462813
Technisch onderhoud
Peter de Witte06-55808795
Webmaster/ Public Relation
Henk Haasjes
Clubgebouw 't Wiede Gat
Telefoonnummer0522-291195

Gebruik kantine
Indien bestuur- of commissieleden gebruik willen maken van de kantine dit van te voren graag even melden bij de kantinebeheerder Alwin Bisschop Tel. nr. 06-15254316

Toercommissie
De leden van de toercommissie zijn te bereiken door het hieronder geplaatste emailadres.
Mochten er vragen zijn aangaande de toerafdeling binnen de AMBC gebruik dan dit emailadres.
toer@ambc-staphorst.nl

Ledenadministratie AMBC Staphorst
Jan Compagner
Gemeenteweg 381-15
7951 PC STAPHORST

jan.compagner@caiway.nl